Kiti naudingi pagalbos šaltiniai
Projektas „Daugiau balanso“ - Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybos projektas, skirtas asmeninio gyvenimo ir darbo derinimui skatinti „Visi apie tai kalba: darbo ir asmeninio gyvenimo derinimas virsta realybe“.
- Kampanija „Būti tėčiu – didžiausia dovana“. Straipsniai ir interviu apie tėvystę, vyrų į(si)traukimą į vaikų auginimą, lygiavertį atsakomybių pasidalinimą tarp vyrų ir moterų šeimos gyvenime, kitos aktualios darbo ir asmeninio gyvenimo temos.
- Tėvystės istorijų ciklas „Šiuolaikiniai tėčiai“
Nacionalinis psichikos sveikatos tinklapis „Pagalbasau.lt“
Tinklapio tikslas – suteikti svarbiausią informaciją apie psichologinius sutrikimus, jų priežastis, pagalbos sau ir artimajam galimybes, čia vartotojai gali išsibandyti savęs įsivertinimo testus, bei rasti visą informaciją kaip gauti profesionalią psichikos sveikatos priežiūros specialistų pagalbą. Šiame tinklapyje informaciją, kaip suvaldyti stresą, nerimą ir kitas negatyvias emocines reakcijas, gali rasti įvairių amžiaus grupių asmenys – vaikai, jaunimas, suaugusieji ir senjorai, bei skirtingų specialybių atstovai – medikai, socialiniai darbuotojai, mokytojai, įvairių organizacijų vadovai.
Interneto svetainė vaikams ir jaunimui (nuo 14 m.) „Askritiskas.lt“
Interneto svetainės rubrikos orientuotos į jaunam žmogui kylančius klausimus apie psichoaktyviųjų medžiagų vartojimą, skatinančios rasti alternatyvas bei sveikatai ir asmeniniam tobulėjimui patrauklią veiklą.
Nacionalinis vieningas emocinės paramos linijas jungiantis telefono numeris 1809.
Siekiant didinti gyventojų informuotumą apie psichologinės pagalbos galimybes ir paskatinti juos kreiptis emocinės paramos, įsteigtas telefono numeris 1809, vienijantis įvairias šalyje veikiančias emocinės paramos linijas, įskaitant „Jaunimo liniją“, „Vaikų liniją“, „Tėvų liniją“.
Daugiau informacijos apie 1809.
Žmogaus teisių gido tinklapis. „zmogausteisiugidas.lt“
Žmogaus teisių gidas yra platforma, skirta Žmogaus teisių ir pilietiškumo ugdymui. Jame siūlomi ištekliai ir įrankiai, padedantys piliečiams, viešojo sektoriaus darbuotojams ir kitiems specialistams, mokytojams ir studentams suprasti, kas yra žmogaus teisės ir kaip jos veikia kasdienėse situacijose.