Korupcijai atsparios aplinkos kūrimo mokymų medžiaga

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyboje prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (toliau - Tarnyba) 2021 metais minint Tarptautinę kovos su korupcija dieną moksleivių darbų konkurso „KORUPCIJAI NE“ metu išrinktas Tarnybos šūkis: „GALI SUSTABDYTI KORUPCIJĄ“. 

Tarnybos darbuotojams siūlome tobulėti ne tik vaiko teisių apsaugos srityje, bet ir korupcijos prevencijos srityje. Pasitikrinime žinias, ar žinome kaip elgtis susidūrus su korupcijos apraiškomis darbe:

UŽDUOTIS-TESTAS 

KORUPCIJOS PREVENCIJOS TESTAS

SPECIALIŲJŲ TYRIMO TARNYBOS TESTAS

SPECIALIŲJŲ TYRIMŲ TARNYBOS ANTIKORUPCINIO ŠVIETIMO E. MOKYMO PLATFORMA   

2021-09-21 Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pristatė naują antikorupcinio švietimo e. mokymo platformą, ir visus norinčius kviečia naudotis, o sėkmingai užbaigusiems mokymo temas gauti sertifikatą. Tarnyba pristatydama šią iniciatyvą siekia prisidėti prie valstybės tarnautojų ir visuomenės antikorupcinio sąmoningumo didinimo bei korupcijos masto Lietuvoje mažėjimo.

Prašome Jūsų registruotis Jums patogiu metu į STT mokymo platformąhttps://emokymai.stt.lt/

Profesionaliai atrinkta antikorupcinio švietimo mokymų medžiaga leis kiekvienam savarankiškai gilintis tokiomis temomis kaip: korupcijos samprata, korupcinio pobūdžio nusikalstamos veikos, interesų konfliktai, dovanų politika, pranešėjų apsauga bei korupcijos rizikos sveikatos apsaugos sektoriuje ir kt. Temų sąrašas ir turinys nuolat pildomas. Tikimės, mokymuose gauta informacija suteiks vertingų įžvalgų ir rekomendacijų.

Atnaujinimo data: 2023-12-19