Vaiko teisių linija

 

Pagalba. Vaiko teisiu linija_A3_3mm-19.jpg

Vaiko teisių linija - tai konsultacinių skambučių centras, kuriame vaiko teisių gynėjai yra pasirengę atsakyti į vaikų ir suaugusiųjų klausimus apie vaiko teisių įgyvendinimą šalyje, pakonsultuoti ir nukreipti pagalbos. Ji skirta visiems: vaikams, tėvams, pedagogams, kiekvienam atsakingam Lietuvos piliečiui. 

Konsultacijos vaiko teisių apsaugos klausimais teikiamos nemokamai.

 

Skambinant iš užsienio*+370 520 32799 

*Skambučio kaina pagal mokėjimo plano tarifus.

 

Vaiko teisių linijos darbo laikas:

Pirmadieniais - ketvirtadieniais nuo 8:00 iki 19:00 val.

Penktadieniais nuo 8:00 iki 18:00 val.

!Prieššventinėmis dienomis konsultacijos teikiamos viena valanda trumpiau.

!! Norėdami pranešti apie galimą vaiko teisių pažeidimą po darbo valandų, nedarbo bei švenčių dienomis kreipkitės Skubiosios pagalbos tarnybų ryšio telefonu - 112.

Jei netinkamas darbo laikas, ar negalite mums skambinti, galite mums parašyti:

• elektroniniu paštu [email protected]

• inicijuodami realaus laiko pokalbį (angl. „chat") šios svetainės puslapyje užpildžius tam skirtą laukelį Pasikalbėkime“. Realaus laiko pokalbiai vykdomi tik Vaiko teisių linijos darbo valandomis.

Daugiau naudingos informacijos galima rasti Pagalba vaikams puslapyje. Svetainėje paprastai ir vaikui suprantamai apibūdinama, kas yra fizinis, seksualinis smurtas, patyčios, stresas, priklausomybė nuo alkoholio ar psichotropinių medžiagų, prekyba žmonėmis ir kt., taip pat dalijamasi, kaip padėti sau ir kur kreiptis prireikus pagalbos.

Atnaujinimo data: 2024-04-03