Karjera

Jeigu turi pašaukimą padėti šeimoms – prisijunk prie mūsų komandos!

 

Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos yra nepriklausoma nacionalinė vaiko teisių apsaugą įgyvendinanti institucija. Mūsų misija – saugoti ir ginti kiekvieno vaiko teises ir teisėtus interesus.

Ieškome vaiko teisių gynėjų ir mobiliosios komandos darbuotojų visoje Lietuvoje. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyboje yra laukiami įvairaus išsilavinimo ir kvalifikacijos, motyvuoti, sąžiningi, atsidavę komandiniam darbui, lankstūs, inovatyvūs, dinamiški ir nepriekaištingos reputacijos žmonės. 

 

Kviečiame jungtis į mūsų komandą, jeigu jūs:
Atitinkate darbo pasiūlyme nurodytus reikalavimus išsilavinimui.
Gebate dirbti komandoje ir savarankiškai.
Nevengiate atsakomybės ir drąsiai priimate sprendimus.
Esate empatiškas, analitiškas, komunikabilus.
Domitės socialinėmis temomis, o ypač vaikų gerove.

Ką mes siūlome:
Kartu su profesionalų komanda prisidėti prie ypatingai reikšmingos organizacijos veiklos įgyvendinimo – ugdyti visuomenę, siekiant nulinės tolerancijos vaiko teisių pažeidimams, užtikrinti vienodą ir aiškią vaiko teisių apsaugą, garantuojamą kiekvienam vaikui; 
Motyvacines poilsio dienas, vidinius ir išorinius mokymus, kuratoriaus pagalbą adaptacijos laikotarpiu, iškilus poreikiui, nemokamas psichologų konsultacijas, kitas naudas; 
Pastovų darbo užmokestį, konkretus darbo užmokestis priklauso nuo profesinės darbo patirties, taip pat gali būti skiriama 10 proc. pagrindinio darbo užmokesčio dydžio kintamoji atlyginimo dalis bandomuoju laikotarpiu, o po bandomojo – iki 20 proc.
Papildomai gali būti skiriamos priemokos už ypatingas užduotis, padidėjusį darbų mastą, premijos.

Apie Tarnybą:
Dirba daugiau nei 650 žmonių.
Veikia 12-oje teritorinių padalinių.
Visus sieja bendras tikslas – suteikti saugią aplinką mažiesiems ir išgirsti kiekvieno vaiko balsą.

Kandidatuodami ir siųsdami savo gyvenimo aprašymą Jūs pateikiate Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybai savo asmens duomenis ir sutinkate dėl Jūsų pateiktų asmens duomenų tvarkymo. Informuojame, kad Jūsų pateikti asmens duomenys bus tvarkomi tik kandidatų į laisvas darbo vietas atrankos tikslais bei saugomi iki 12 mėnesių. Atrankos procesui pasibaigus, Jūsų asmens duomenys bus sunaikinti.

Apie tolesnius atrankos etapus informuosime tik atrinktus kandidatus.

Atnaujinimo data: 2024-02-19